Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe
  • Znaleziono 634 wiadomości.

• Ostatnia

Obwieszczenie o wydaniu decyzji Burmistrza Kłobucka w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego na terenie działki nr 1062, obręb Zagórze, położonej w Kłobucku przy ul. Baczyńskiego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie sali gimnastycznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku.

Kategoria: Ogłoszenia urzędowe całość aktualności: OBWIESZCZENIE (1480)

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, dotyczącej budowy sieci gazowej w miejscowości Kamyk na terenie obejmującym działki nr ewid.: 647/2, 826/5, 759/3, 866/3 i w miejscowości Borowianka na terenie działki nr ewid.: 34 (ul. Kopiecka i Tuwima).

Kategoria: Ogłoszenia urzędowe całość aktualności: OBWIESZCZENIE (1476)

Obwieszczenie o wydaniu decyzji Burmistrza Kłobucka w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie sieci wodociągowej Ø150 o długości ok. 150 m w Kłobucku, w pasie drogowym drogi gminnej - ul. Podleśnej na terenie działki nr ewid.: 1096 (obręb Zagórze).

Kategoria: Ogłoszenia urzędowe całość aktualności: OBWIESZCZENIE (1474)
  • Ostatnia