Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO...

13 Listopad 2020
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 12.10.2020r.

RM.0012.2.020.2020

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 17.11.2020r. (wtorek) o godz. 08:00 w trybie on – line na platformie ZOOM odbędzie się posiedzenie Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 19 z posiedzenia komisji w dniu 21.09.2020r
  3. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie lub wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Kłobuck na okres 3 lat, na rzecz dotychczasowych najemców lub dzierżawców.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze przetargu nieruchomości wchodzącej wskład gminnego zasobu nieruchomości.
  5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie w drodze przetargu nieruchomości wchodzącej w skład gminnego zasobu nieruchomości. (Libidza).
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie podziału Gminy Kłobuck na sektory w celu zorganizowania odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.
  7. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali i pomieszczeń wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Kłobuck.
  8. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  9. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na rok 2021.
  10. Wypracowanie opinii do projektu budżetu na rok 2021.
  11. Sprawy różne.
    -  rozpatrzenie wniosku w sprawie rozważenia możliwości montażu progów
       zwalniających lub ograniczenia prędkości do 30km/h na ul. Nadrzecznej w Łobodnie.

Przewodniczący Komisji
Jerzy Kulej