Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO...

05 Marzec 2020
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 5.03.2020r.

RM.0012.2.014.2020

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 09.03.2020r. (poniedziałek) o godz. 08:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11 Listopada 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 13 z posiedzenia komisji w dniu  03.02.2020r
    Projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl.
  3. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Kłobuck.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od włascicieli nieruchomości na terenie gminy Kłobuck i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez własciciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
  5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty.
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości.
  7. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr 156/XIX/2016 Rady Miejskiej w Kłobucku z dnia 9 lutego 2016 r. w sprawie częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ponoszonej przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują rodziny wielodzietne.
  8. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie na okres 3 lat części nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Kłobuck, przekazanej w nieodpłatne użytkowanie Miejskiemu Ośrodkowi Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku na rzecz dotychczasowych najemców.
  9. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Kłobuck w 2020 roku".
  10. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej na rzecz jej użytkownika wieczystego.
  11. Sprawy różne.
      - rozpatrzenie wniosku dotyczącego montażu lustra drogowego w obrębie skrzyżowania
        dróg publicznych: ul. Polnej i ul. Nadrzecznej w miejscowości Łobodno.
      - rozpatrzenie wniosku w sprawie sprzedaży na rzecz Gminy Kłobuck nieruchomości
        ozn. Nr 163/16 o pow. 0,0098ha, położonej w Białej Dolnej.
      - rozpatrzenie wniosku właściciela nieruchomości ozn. Nr 99/3 i nr 99/4 o nabycie działki
        Nr 479/3 o pow. 0,0030 ha położonej w miejscowości Rybno.

Przewodniczący Komisji
Jerzy Kulej