Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, ROLNICTWA, INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ, BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

15 Październik 2021
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 15 października 2021 r.

RM.0012.2.029.2021

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 21 października 2021 r. (czwartek) o godz. 8.00 w trybie on-line na platformie ZOOM odbędzie się posiedzenie Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 28/2021 z posiedzenia Komisji w dniu 15.09.2021 r.
    /projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl/
  3. Ponowne wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w Kłobucku w rejonie ulic Górniczej i Drukarskiej.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie lub wydzierżawienie nieruchomości stanowiących własność Gminy Kłobuck na okres 3 lat, na rzecz dotychczasowych najemców lub dzierżawców.
  5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w Kłobucku przy ulicach Częstochowskiej, Cielebana i Szafirowej.
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie od Skarbu Państwa nieruchomości na własność Gminy Kłobuck.
  7. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłobuck.
  8. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajęcie na okres 3 lat części nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Kłobuck, przekazanej
    w nieodpłatne użytkowanie Miejskiemu Ośrodkowi Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku na rzecz dotychczasowych najemców.
  9. Sprawy różne:
    - wyrażenie opinii, odnośnie wniosku mieszkańców Sołectwa Zakrzew, dotyczącego montażu progów zwalniających na ul. Stawowej i ul. Zakrzewskiej (przy blokach)
    w Kłobucku;
    - wyrażenie opinii odnośnie wniosku mieszkańca Kłobucka, dotyczącego wydzierżawienia na okres 25 lat nieruchomości obecnie ozn.  geodezyjnie jako działka Nr 825/9 o pow. 0,8959 ha, położonej w Kłobucku, obręb Zagórze przy ul. Zamkowej wraz z udzieleniem zgody na jej zabudowę.
  10. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodniczący Komisji