Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, ROLNICTWA, INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ, BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

14 Lipiec 2021
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 14.07.2021 r

RM.0012.2.026.2021

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 20.07.2021r. (wtorek ) o godz. 09:00 w trybie on – line na platformie ZOOM odbędzie się posiedzenie Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 25 z posiedzenia komisji w dniu 15.06.2021r
    Projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP  bip.gminaklobuck.pl.
  3. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości wchodzącej w skład gminnego zasobu nieruchomości na rzecz właściciela nieruchomości.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę części  nieruchomości stanowiących własność Gminy Kłobuck.
  5. Sprawy różne.
      - rozpatrzenie wniosku w sprawie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul.
         Zakrzewskiej z ulicą  Korczaka w Kłobucku.
  6. Zamknięcie posiedzenia Komisji Zagospodarowania Przestrzennego, Rolnictwa, Infrastruktury Komunalnej, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

Przewodniczący Komisji
Jerzy Kulej