Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI EDUKACJI PUBLICZNEJ...

13 Listopad 2020
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 12.11.2020r.

RM. 0012.3. 019. 2020

Z  A  W  I  A  D  O  M  I  E  N  I  E

Uprzejmie  zawiadamiam, że  w  dniu  17.11.2020r. (wtorek) godz. 11:00 w  trybie on – line na platformie ZOOM odbędzie się posiedzenie Komisji  Edukacji Publicznej, Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Kultury, Sportu i Turystyki .

Proponowany  porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 17 z posiedzenia komisji w dniu 21.09.2020r.
    /Projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl.
  3. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu Aktywności Lokalnej dla Gminy Kłobuck na lata 2021-2022.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwiązania Problemów Społecznych dla Gminy Kłobuck na lata 2021-2027.
  5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Kłobuck do realizacji projektu" Centrum Integracji i Aktywności Społecznej" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej:IX. Włączenie społeczne, dla działania: 9.1 Aktywna integracja, dla poddziałania: 9.1.2.Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego społeczności lokalnych -RIT.
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Kłobuck z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021.
  7. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  8. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na rok 2021.
  9. Wypracowanie opinii do projektu budżetu na rok 2021.
  10. Sprawy różne.
    - Omówienie inwestycji w zakresie oświaty i sportu w roku 2020