Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI EDUKACJI PUBLICZNEJ...

14 Maj 2020
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia  14.05.2020r.

RM.0012.3.14.2020

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 19.05.2020r. (wtorek) o godz. 08:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11 Listopada 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej, Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Kultury Sportu i Turystyki.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 13 z posiedzenia komisji w dniu 24.04.2020r.
    Projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP  bip.gminaklobuck.pl.
  3. Ocena realizacji oferty wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży w gminie Kłobuck
  4. Analiza bieżącej działalności Biblioteki Publicznej oraz jej filii.
  5. Plan remontów i inwestycji w obiektach oświatowych w roku 2020. - postęp prac przy remoncie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kłobucku.
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Kłobuck.
  7. Ocena zasobów Pomocy Społecznej.
    /Sprawozdanie zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl w  zakładce  Sprawozdania/
  8. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Kłobuck z organizacjami pozarządowymi za rok 2019.
    /Sprawozdanie zamieszczono na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl w   zakładce  Sprawozdania/
  9. Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji