Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

POSIEDZENIE KOMISJI EDUKACJI PUBLICZNEJ...

21 Listopad 2019
Ogłoszenia urzędowe

Kłobuck, dnia 21.11.2019r.

RM.0012.3.010.2019

Z A W I A D O M I E N I E

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26.11.2019r. (wtorek) o godz. 09:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku przy ul. 11 Listopada 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Edukacji Publicznej, Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Kultury Sportu i Turystyki.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia, zmiany w porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr 9 z posiedzenia komisji w dniu 05.11.2019r.
    Projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP  bip.gminaklobuck.pl.
  3. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  4. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie  sprawie obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na rok 2020.
  5. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie określenia zasad ustalania diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowej dla przewodniczących zarządów osiedli oraz sołtysów w Gminie Kłobuck.
  6. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie diet dla radnych Rady Miejskiej w Kłobucku
  7. Wypracowanie  opinii do  projektu  budżetu  na  rok  2020.
  8. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia programu     współpracy Gminy Kłobuck z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.
  9. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2020.
  10. Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Gminnego Programu  Przeciwdziałania Narkomanii  na  rok 2020.
  11. Merytoryczna ocena projektów zadań inwestycyjnych na 2019 rok w zakresie kompetencji komisji
  12. Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji
Bartłomiej Saran

Na podstawie  art.25, ust 1 ustawy
z  dnia  8 marca 1990 roku o samorządzie
Gminnym (Dz.U. z  2019r., poz 506 )
-  proszę  o okazanie niniejszego zawiadomienia
Kierownictwu  zakładu pracy celem
uzyskania zwolnienia z  pracy.