do góry
Strona główna Aktualności Ogłoszenia urzędowe

INFORMACJA

05 Lipiec 2019
kategoria:
Ogłoszenia urzędowe

W związku z wystąpieniem na terenie gminy Kłobuck suszy, która mogła doprowadzić do powstania szkód w uprawach rolnych, Burmistrz Kłobucka informuje rolników o możliwości składania wniosków w celu oszacowania wysokości strat w uprawach: zbóż jarych, zbóż ozimych, rzepaku i rzepiku oraz krzewów owocowych.
Warunkiem przystąpienia przez komisję do oszacowania strat jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku i potwierdzenie szkód w uprawach przed ich zbiorem lub likwidacją oraz złożenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Wniosek powinien zawierać dane o wszystkich uprawach – łącznie z tymi, w których nie wystąpiły szkody (wpisując stopień szkód równy „0”). Dane dotyczące podanych przez rolnika upraw powinny być zgodne z danymi zawartymi we wniosku o dopłaty obszarowe, złożonym do Biura Powiatowego ARiMR.
Przedmiotowe wnioski dostępne są: na stronie internetowej gminy, w sekretariacie Urzędu Miejskiego oraz w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
ul. Zamkowa 12.
Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego oraz w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa ul. Zamkowa 12.
Do wniosku o szacowanie szkód należy dołączyć kopię wniosku o dopłaty obszarowe z 2019 roku.

kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Wniosek-o-oszacowanie-szkód-susza 2019.pdf 19-07-12 07:27 218.07KB pobierz plik: Wniosek-o-oszacowanie-szkód-susza 2019.pdf