Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA SAMORZĄDOWCA

27 Maj 2020

Dzień 27 maja uchwalony został przez Sejm RP w 2000 roku Dniem Samorządowca.
Ta historyczna data wiąże się z wejściem w życie ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie terytorialnym i jednocześnie pierwszymi wyborami do samorządu terytorialnego. W tym roku świętujemy 30-lecie tego wydarzenia.

Z tej okazji wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd, które pracowały i pracują na rzecz Gminy i Miasta Kłobuck, składam najserdeczniejsze życzenia.
Dzięki swojemu zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz lokalnych wspólnot, przyczyniają się Państwo do pozytywnych zmian i stałej poprawy warunków życia naszych mieszkańców.
Dziękując za owocną współpracę życzę niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń
oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski