ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU GMINNYM NR 4 W KŁOBUCKU

23 Czerwiec 2022

W dniu 21 czerwca 2022 r. w Gminnym Przedszkolu nr 4 w Kłobucku odbyła się  uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Sylwia Piątkowska oraz rodzice.
Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Na tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć polskiego tańca narodowego – dzieci pięknie zatańczyły poloneza.
Po programie artystycznym Pani Dyrektor Bożena Ignaczak podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.
Na uroczystości podziękowania dla ustępującej Pani Dyrektor wyrazili włodarze naszej gminy dziękując za trud i poświęcenie włożone w rozwój edukacji i wychowania naszych wychowanków oraz za dbanie o stały rozwój przedszkola.
Sześciolatkom życzymy wielu sukcesów w kolejnym etapie edukacji, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Natomiast Pani Dyrektor powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Pełna galeria znajduje się na naszym probily fb -> facebook.com/gminaklobuck

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU GMINNYM NR 4 W KŁOBUCKU

23 czerwca 2022