ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU GMINNYM NR 1 W KŁOBUCKU

21 Czerwiec 2022

Wraz z zakończeniem roku szkolnego 2021/2022 przez sześciolatki, swoją pracę zawodową kończy dyrektor Przedszkola Gminnego Nr 1 w Kłobucku, Pani Wanda Soluch.
Podczas uroczystości starszaki zaprezentowały swoje zdolności wokalne oraz taneczne żegnając się z przedszkolem, wychowawczynią, dyrekcją i pozostałymi pracownikami placówki.
W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele gminy Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Sekretarz Sylwia Piątkowska.
Włodarze podziękowali Pani Dyrektor za wszystkie lata wspólnej pracy, za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość oraz wkład pracy i zaangażowanie w funkcjonowanie gminnej placówki, życząc jednocześnie spełnienia marzeń, planów, założonych celów oraz aby czas emerytury był czasem entuzjazmu i kreatywności, szczęścia i radości.
Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, natomiast Pani Dyrektor Wandzie Soluch zasłużonego odpoczynku na emeryturze oraz miłych wspomnień związanych z naszą placówką.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU GMINNYM NR 1 W KŁOBUCKU

21 czerwca 2022