Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

12 Maj 2022

W dniu dzisiejszym wesoła grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku, pod opieką Pani Magdaleny Klechy-Jabłońskiej, Pani Katarzyny Dąbrowskiej oraz Pani Anny Sekuły-Miarki odwiedziła nasz urząd. Sekretarz Gminy Sylwia Piątkowska sprawowała rolę przewodnika wycieczki oprowadzając dzieci po całym urzędzie, tym samym przybliżając im pracę urzędników i funkcjonowania urzędu. Na „trasie spaceru” znalazł się między innymi pokój ewidencji ludności, urzędu stanu cywilnego czy wydziału gospodarki przestrzennej i gospodarki nieruchomościami. Wycieczkę rozpoczął i zakończył pobyt na sali sesyjnej, gdzie każdy mógł się wcielić w rolę radnego Gminy Kłobuck. Nasi mali goście mieli też możliwość spotkania z Burmistrzem Kłobucka – Panem Jerzym Zakrzewskim, gdzie mogli zadać nurtujące ich pytania. Każda z grup miała również za zadanie rozwiązać krzyżówkę z zakresu wiedzy o gminie. W nagrodę każda z grup otrzymała prezenty. W ramach podziękowań dzieci przekazały na ręce Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego oraz Sekretarz własnoręcznie wykonane portrety.

Link do galerii zdjęć: facebook/gminaklobuck