Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

13 Grudzień 2019

W piątek 13 grudnia wesoła grupa 12 dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Łobodnie pod opieką Pani Jolanty Żmudzkiej odwiedziła nasz urząd. Sekretarz Gminy – Pani Sylwia Piątkowska sprawowała rolę przewodnika wycieczki oprowadzając dzieci po całym urzędzie, tym samym przybliżając im pracę urzędników i funkcjonowania urzędu. Na „trasie spaceru” znalazł się między innymi pokój ewidencji ludności, urzędu stanu cywilnego czy wydziału gospodarki przestrzennej i gospodarki nieruchomościami. Wycieczkę rozpoczął i zakończył pobyt na sali sesyjnej, gdzie każdy mógł się wcielić w rolę radnego Gminy Kłobuck. Nasi mali goście mieli też możliwość spotkania z Burmistrzem Kłobucka – Panem Jerzym Zakrzewskim, gdzie otrzymali skromne upominki. W ramach podziękowań dzieci złożyły życzenia bożonarodzeniowe oraz wręczyły przepiękne podziękowania.

Z WIZYTĄ W URZĘDZIE MIEJSKIM

13 grudzień 2019