do góry
Strona główna Aktualności

XVIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym

30 Listopad 2018
kategoria:
Aktualności

XVIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
22 i 24 listopada 2018 r. w hali sportowej OSiR-u
w Kłobucku

Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku, Śląskie i Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Starostwo Powiatowe w Kłobucku

Zofia Bachór, Jakub Jędryszczak, Julia Zyna, Igor Radka, Maria Cer, Jakub Zyna, Alicja Gruca, Radosław Przybyłek, Sonia Krupińska, Mateusz Drzyzga, Agnieszka Zając, Karol Wydmuch i Marian Sitkiewicz wywalczyli tytuły mistrzów powiatu kłobuckiego za 2018 rok w 13 rozegranych kategoriach wiekowych. Łącznie rywalizowało 183 pingpongistów z powiatu kłobuckiego. Zwycięzców za miejsca I – IV dyplomami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi wszystkich uczestników dekorowali dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku Jacek Krakowian,

Członek Zarządu Powiatu Kłobuckiego Krzysztof Nowak, sędzia zawodów Dariusz Jankowski oraz prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorz Garbaciak.

,,Poziom zawodników był bardzo wyrównany, wiele pojedynków rozstrzygało się dopiero w ostatnim, decydującym secie. W mistrzostwach uczestniczyli prawie wszyscy czołowi pingpongiści powiatu, dlatego były dobrym sprawdzianem umiejętności przed drużynowymi mistrzostwami Szkolnego Związku Sportowego, ogólnopolskim wigilijnym turniejem w Żorach  oraz największą, cykliczną imprezą rozgrywaną w regionie częstochowskim – XV Drewtex Grand Prix Krzepic" – stwierdził organizator mistrzostw Grzegorz Garbaciak.

Wyniki: ( miejsca I – VI )

Skrzatki:

  1. Zofia Bachór SP 1 Kłobuck

Skrzaty:

  1. Jakub Jędryszczak SP 1 Kłobuck
  2. Jakub Bladocha SP 1 Kłobuck

Żaczki:

  1. Julia Zyna SP 2 Krzepice
  2. Maja Pawelak SP Zwierzyniec
  3. Angelika Ślusarczyk  SP Zwierzyniec
  4. Julia Łyźniak SP Złochowice
  5. Natalia Gloc SP Złochowice
  6. Anna Grondys SP 2 Krzepice

Żacy

  1. Igor Radka SP Złochowice
  2. Bartosz Cendal SP Złochowice
  3. Radosław Kotowicz SP Wilkowiecko
  4. Mateusz Grzeliński SP Złochowice

Młodziczki:

  1. Maria Cer SP Rębielice Szlacheckie
  2. Zuzanna Pawełczak SP 1 Kłobuck
  3. Maja Bladocha  SP 1 Kłobuck
  4. Oliwia Balcerzak SP Iwanowice Duże
  5. Aleksandra Bąk SP Rębielice Szlacheckie
  6. Patrycja Mazik SP Rębielice Szlacheckie

Młodzicy:

  1. Jakub Zyna SP 2 Krzepice
  2. Jan Cer SP Rębielice Szlacheckie
  3. Bartłomiej Kocik LPSP Częstochowa
  4. Patryk Kałmuk SP Złochowice
  5. Karol Świąć SP 1 Kłobuck
  6. Tobiasz Walas SP Rębielice Szlacheckie

Kadetki:

  1. Alicja Gruca SP Waleńczów
  2. Klaudia Ceglarz Zwierzyniec
  3. Julia Rudnik Zwierzyniec
  4. Karolina Krawczyńska SP Krzepice
  5. Aleksandra Kotowicz SP Waleńczów
  6. Aleksandra Kałmuk SP Złochowice

Kadeci:

  1. Radosław Przybyłek SP 3 Kłobuck
  2. Maksymilian Michałowski SP 3 Kłobuck
  3. Tomasz Drzazga SP 3 Kłobuck
  4. Adrian Paszkiewicz SP 1 Kłobuck
  5. Wiktor Skwarczyński SP 3 Kłobuck
  6. Bartłomiej Kowalik SP 3 Kłobuck

Juniorki:

  1. Sonia Krupińska ZS 1 Kłobuck
  2. Julia Zawisza ZS 1 Kłobuck
  3. Weronika Ceglarek ZS 1 Kłobuck

 Juniorzy:

  1. Mateusz Drzyzga ZS 1 Kłobuck
  2. Mariusz Wizental LO Kopernika Częstochowa
  3. Arkadiusz Pawełczak ZS 1 Kłobuck
  4. Wojciech Kilan ZS Krzepice
  5. Oliwer Brzozowski TZN Częstochowa
  6. Marcin Kotala ZS 1 Kłobuck

Seniorki:

  1. Agnieszka Zając Krzepice
  2. Angelika Pawlica Kłobuck
  3. Anna Wiśniewska Kłobuck

Seniorzy:

  1. Karol Wydmuch ZS 1 Kłobuck
  2. Paweł Żurek Złochowice
  3. Rafał Kostarczyk Kłobuck
  4. Krzysztof Jędrek Lipie
  5. Karol Żerdziński Lipie
  6. Mariusz Droś Podłęże Królewskie

Seniorzy 55 +

  1. Marian Sitkiewicz Kłobuck
  2. Zbigniew Wasilewski Kłobuck
  3. Krzysztof Nowak Kłobuck
  4. Jerzy Oset Krzepice
  5. Andrzej Chobot Grodzisko
  6. Ryszard Kasprzak Kłobuck

Sędzia główny Grzegorz Garbaciak

XVIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego- tenis stołowy

5 zdjęć
30 listopad 2018