do góry
Strona główna Aktualności

XV MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

15 Grudzień 2015
kategoria:
Aktualności
Młode zawodniczki z Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim

W dniach 11 i 12 grudnia 2015 r. w hali sportowej OSiR-u w Kłobucku odbyły się XV Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Tenisie Stołowym.
Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kłobucku, Starostwo Powiatowe, Gmina Kłobuck oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku

Łącznie w 12 kategoriach wiekowych startowało 182 pingpongistów z powiatu kłobuckiego w tym najmłodszy uczestnik Jakub Bladocha z kłobuckiego przedszkola nr 2.

Zwycięzców statuetkami, dyplomami i upominkami dekorował burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, kapitan II-ligowej drużyny OSiR Kłobuck (lata 2000 – 2003) Zbigniew Desperak i prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Grzegorz Garbaciak.

,,Poziom zawodników był bardzo wyrównany, wiele pojedynków rozstrzygało się dopiero w ostatnim, decydującym secie. Jak co roku czołowe miejsca wywalczyli pingpongiści OSiR-u Kłobuck.
W mistrzostwach uczestniczyli prawie wszyscy czołowi pingpongiści powiatu, dlatego były dobrym sprawdzianem umiejętności przed ogólnopolskim wigilijnym turniejem dzieci w Żorach, indywidualnymi i drużynowymi mistrzostwami SZS szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz największą, cykliczną imprezą rozgrywaną w regionie częstochowskim – XII Grand Prix Krzepic" – stwierdził sędzia główny imprezy Dariusz Jankowski.

 

Wyniki: ( miejsca I – IV )

Skrzatki:
1. Maja Bladocha SP 1 Kłobuck
2. Zuzanna Pawełczak SP 1 Kłobuck
3. Wiktoria Paruzel SP Zwierzyniec I
4. Nina Drzazga SP Zwierzyniec I

Skrzaty:
1. Michał Mrożek SP Zwierzyniec I
2. Dawid Wiecha SP Zwierzyniec I
3. Aleksander Kozakiewicz SP Zwierzyniec I
4. Maksymilian Rykała SP Zwierzyniec I

Żaczki:
1. Nikola Pasak SP Zwierzyniec I
2. Maria Cer SP Rębielice Szlacheckie
3. Alicja Gruca SP Waleńczów
4. Zofia Fikier SP 1 Kłobuck

Żacy:
1. Adrian Paszkiewicz SP 1 Kłobuck
2. Maksymilian Michałowski SP 1 Kłobuck
3. Szymon Szyszka SP Zwierzyniec I
4. Szymon Ślusarczyk SP Zwierzyniec I

Młodzicy:
1. Kacper Kuc SP Rębielice Szlacheckie
2. Wiktor Skwarczyński SP 1 Kłobuck
3. Maciej Pietrzak SP Waleńczów
4. Paweł Telenga SP Zwierzyniec I

Młodziczki:
1. Klaudia Ceglarz SP Zwierzyniec I
2. Aleksandra Kotowicz SP Waleńczów
3. Aleksandra Kałmuk SP Złochowice
4. Julia Rudnik SP Zwierzyniec I

Kadeci:
1. Mateusz Drzyzga Kłobuck
2. Wojciech Kilan Lipie
3. Jan Sołtysiak Kłobuck
4. Piotr Napieraj Opatów

Kadetki:
1. Zuzanna Kowalczyk Kłobuck
2. Natalia Bachór Kłobuck
3. Paulina Cieplińska Kłobuck
4. Iwona Kluba Opatów

Juniorzy:
1. Karol Wydmuch ZS 1 Kłobuck
2. Szymon Kiepura IV LO Częstochowa
3. Łukasz Kiepura ZS Krzepice
4. Patryk Ryng ZS 1 Kłobuck

Juniorki:
1. Angelika Pawlica ZS 1 Kłobuck
2. Patrycja Mazurkiewicz ZS 3 Kłobuck
3. Klaudia Pelka ZS 1 Kłobuck
4. Patrycja Tracz ZS 1 Kłobuck

Seniorzy:
1. Artur Badura Kłobuck
2. Leszek Piotrowski Krzepice
3. Zbigniew Desperak Waleńczów
4. Adrian Głąb Kłobuck

Seniorki:
1. Anna Kotynia Krzepice
2. Klaudia Koszmider Kłobuck
3. Magdalena Wiśniewska Kłobuck
4. Angela Gancarek Kłobuck

XV MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

XV MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

6 zdjęć
15 grudnia 2015