do góry
Strona główna Aktualności

XIX GMINNE GRAND PRIX KŁOBUCK W TENISIE STOŁOWYM

22 Styczeń 2020
kategoria:
Aktualności

146 uczennic i uczniów w 12 kategoriach wiekowych rywalizowało w XIX Gminnym Grand Prix Kłobucka w tenisie stołowym, który odbył się 8 stycznia 2020 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku.  Turniej ten poszerzony o dodatkowe kategorie ma za zadanie zachęcenie nowych dzieci do podjęcia systematycznych treningów, a dla zaawansowanych jest ostatnim sprawdzianem przed m. in. Mistrzostwami Powiatu Kłobuckiego i Rejonu Częstochowskiego Szkolnego Związku Sportowego, Drewtex Grand Prix Krzepic oraz Mistrzostwami Śląska Zrzeszenia LZS. „W sekcji OSiR młodzi pingpongiści trenują w 4 grupach zaawansowania, a w wakacje doskonalą umiejętności w corocznie organizowanym zgrupowaniu sportowym. W ubiegłym roku na zgrupowaniu w Brzegu Dolnym odwiedziła nas telewizja Polsat Sport z Mistrzem Europy w biegu na 400 metrów przez płotki - Pawłem Januszewskim w roli reportera (prowadzi także audycję sportową w radiowej Trójce: „Biegam, bo lubię”). Była to doskonała okazja do pierwszych wywiadów młodych adeptów tenisa stołowego przed kamerami ogólnopolskiej telewizji. Obszerna audycja ze zgrupowania była wyemitowana w programie Atleci” – przypominał opiekun sekcji Grzegorz Garbaciak.
W 12 kategoriach medale i dyplomy za miejsca I – IV,  nagrody dla wszystkich uczestników oraz nagrody dla szkół wręczał Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski i Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Krakowian.
Organizatorzy: Urząd Miejski w Kłobucku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kłobucku.

Wyniki: ( miejsca I – III )
skrzatki
1.    Zofia Świąć        SP 1 Kłobuck
skrzaty
1.    Nikodem Pomian    SP 1 Kłobuck
2.    Robert Hyra        SP 1 Kłobuck
3.    Wojciech Tondyra    SP 1 Kłobuck
żaczki
1.    Natalia Górnik    SP 1 Kłobuck
2.    Zofia Bachór        SP 1 Kłobuck
3.    Zofia Świąć        SP 1 Kłobuck
żacy
1.    Jakub Bladocha        SP 1 Kłobuck
2.    Jakub Jędryszczak     SP 1 Kłobuck
3.    Dominik Drzastwa     SP 1 Kłobuck
Młodziczki
1.    Zuzanna Pawełczak    SP 1 Kłobuck
2.    Maja Bladocha    SP 1 Kłobuck
Młodzicy kl. V
1.    Radosław Gmyrek    SP 1 Kłobuck
2.    Radosław Kotowicz    SP Opatów
3.    Łukasz Wydmuch    SP Łobodno
Młodzicy kl. VI
1.    Karol Świąć        SP 1 Kłobuck
2.    Adam Hyra        SP 1 Kłobuck
3.    Cezary Kupczyk    SPSK Kłobuck
 Kadetki:
1.    Alicja Gruca        SP Waleńczów
2.    Maja Tronina        SP Waleńczów
Kadeci:
1.    Radosław Przybyłek    SP 3 Kłobuck
2.    Maksymilian Michałowski SP 3 Kłobuck
3.    Adrian Paszkiewicz    SP 1 Kłobuck
Juniorki:
1.    Paulina Stasiak    ZS 1 Kłobuck
2.    Wiktoria Pełka    ZS 1 Kłobuck
3.    Martyna Głąb        ZS 1 Kłobuck
Juniorzy:
1.    Jan Sołtysiak         ZS 1 Kłobuck
2.    Tomasz Drzazga    ZS 1 Kłobuck
3.    Michał Szczepaniak    ZS 1 Kłobuck
Młodzieżówki:
1.    Iwona Kluba        ZS 1 Kłobuck
2.    Weronika Bąk        ZS 1 Kłobuck
3.    Katarzyna Dądela    ZS 1 Kłobuck

                               Sędzia główny: Grzegorz Garbaciak

XIX GMINNE GRAND PRIX KŁOBUCK W TENISIE STOŁOWYM

8 zdjęć
22 styczeń 2020