XIII POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SAMORZĄDOWCÓW

25 Kwiecień 2016

23 kwietnia 2016 r. w hali sportowej w Pankach drużyna reprezentująca Gminę Kłobuck uczestniczyła w XIII edycji Powiatowego Turnieju Samorządowców w Piłce Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Kłobuckiego. W rozgrywkach udział wzięły reprezentacje Powiatu Kłobuckiego, Gminy Kłobuck, Gminy Panki, Gminy Przystajń, Gminy Krzepice, Gminy Miedźno, Gminy Opatów i Gminy Wręczyca Wielka.

Uprawnieni do gry w turnieju byli radni gminni i powiatowi, starostowie, wójtowie, burmistrzowie oraz pracownicy urzędów i jednostek organizacyjnych gmin oraz powiatu. Celem turnieju jest wsparcie integracji lokalnych społeczności, promocja gmin i powiatu, a przede wszystkim propagowanie zdrowych zasad rywalizacji sportowej.

Gminę Kłobuck reprezentowali: Jerzy Zakrzewski, Paweł Kotkowski, Paweł Miłkowski, Norbert Strzeszyna, Dorota Kubicka, Krzysztof Chamarowski, Dariusz Suchański, Adrian Szczerkowski.

Wyniki turnieju:
I miejsce: reprezentacja Gminy Opatów