Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

WSPARCIE DLA KŁOBUCKIEGO STOWARZYSZENIA RODZIN ABSTYNENCKICH ATOL

31 Marzec 2021

Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski podpisał z Kłobuckim Stowarzyszeniem Rodzin Abstynenckich „Atol” umowę, w myśl której Gmina Kłobuck wesprze finansowo działalność stowarzyszenia w ramach zadania publicznego pn.: „Ochrona i promocja zdrowia poprzez przeciwdziałanie patologiom społecznym i uzależnieniom za szczególnym uwzględnieniem przeciwdziałania alkoholizmowi”.
Głównym celem wsparcia jest realizacja zadania publicznego zmierzającego do  ograniczenia szkód społecznych i zdrowotnych poprzez przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Ze strony stowarzyszenia umowę na kwotę 13 500 zł podpisali Prezes Jacek Herudziński oraz Sekretarz Edyta Zmorek.