WOJOWNIK Z 28 MEDALAMI

12 Marzec 2018
kategoria:
Aktualności

W 16. edycji turnieju International Prešov Open 2018 zmagało się 300 zawodników z 5 europejskich państw. KS Wojownik reprezentowała 21 osobowa grupa sportowców. Skład zawodników z powodu kontuzji i chorób musiał zostać ograniczony. KS Wojownik wywalczył łącznie 28 medali (8 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych) w walkach indywidualnych, drużynowych seniorów i juniorów. Pierwsze miejsca w swoich walkach zajęli: Arek Słomian, Dawid Gałuszka, Damian Wolny, Bartosz Werner oraz Jakub Zomerfeld. W klasyfikacji generalnej zawodnicy KS Wojownik zajęli 4 miejsce.

Wszyscy zawodnicy spisali się świetnie, zdobywając medale we wszystkich kategoriach wiekowych i aż w 3 konkurencjach Taekwon - do

Żadne słowa nie opiszą jak jestem z was dumny, z waszej podstawy i serca do walki.
Niesamowite rzeczy robiliście na tych matach, od ogromnego charakteru po np. wygrywanie z drużyną gospodarzy w walkach drużynowych 3 juniorami zaczynając walkę od razu 8 do 0.
Wielki szacunek !

W klasyfikacji generalnej zajęliśmy wysokie 4 miejsce przed dwoma klubami gospodarzy oraz Kadrą Narodową Bułgarii - mówił trener Artur Osuchowski.