WOJOWNIK 5 NA MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH MASTERS MAZOWIA CUP

23 Listopad 2015
Zawodnicy KS Wojownik

Od 20 do 21 Listopada w Ciechanowie odbywał się prestiżowy międzynarodowy turniej Masters Mazovia Cup. W zawodach brało udział 260 zawodników z Polski, Rosji, Gruzji , Litwy oraz Białorusi. Na tym turnieju nie mogło zabraknąć zawodników klubu sportowego Wojownik, którzy zawody rangi Wojewódzkiej traktują już tylko jako trening a z zawodów międzynarodowych przywożą worki medali. I tak było i tym razem, 15 osobowa ekipa Wojownika przywiozła 8 medali (3 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe). Dało to naszemu klubowi bardzo wysokie 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Złote medale dla Wojownika zdobyli : Aleksandra Koszczyk (aktualna Mistrzyni Europy) , Kacper Psuj (walki 56 kg) oraz Hubert Gloc (walki 50). Srebro zdobyła ostatnio świetnie walcząca Kinga Kantor (drugi raz na podium międzynarodowego turnieju) w walkach do 65 kg. Brązowe krążki wywalczyli Jakub Kromołowski (walki 50 kg), Zuzanna Tomczyk (układy I Dan) , Damian Wolny (walki do 78 kg), Wiktoria Krok (walki do 65 kg).

Warto również wspomnieć o naszych fighterach, którzy medali nie zdobyli ale walczyli do samego końca i naprawdę dali z siebie wszystko. My w  Wojowniku wiemy,  że najważniejszy jest charakter i zaangażowanie, doświadczenie z tych walk zaowocuje w niedalekiej przyszłości miejscami na podium. Wielkie słowa uznania dla:  Dawid Gałuszka, Jakub Gutze, Mateusz Pawłowski, Maciej Frydrych, Arek Słomian, Niccolo Bugaj, Patryk Michalski.

To już nasz ostatni start w tym bardzo udanym 2015 roku. Chciałem bardzo serdecznie podziękować tym bez których nasze starty i wyniki nie byłe by możliwe:

• Gminie Kłobuck
  • Gminie Opatów
  • Gminie Konopiska

Starostwu Powiatu Kłobuckiego

• zawsze wspierających nas rodzicom
  • młodszym zawodnikom naszego klubu,  którzy zawsze trzymają kciuki za starszych kolegów i koleżanki.

I oczywiście jako trener chciałem podziękować wszystkim naszym zawodnikom , za przelany pot na treningach, zaufanie jakim mnie obdarzyliście w kierowaniu waszej sportowej kariery. Bardzo wam dziękuje za to że po raz kolejny mogłem stać na podium wśród najlepszych trenerów w Polsce dzięki waszej świetnej postawie. Wielkie Taekwon !!! JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!

Trener KS Wojownik Artur Osuchowski

WOJOWNIK 5 NA MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH MASTERS MAZOWIA CUP