WAKACJE CZAS ROZPOCZĄĆ

24 Czerwiec 2022

WAKACJE CZAS ROZPOCZĄĆ
Wakacje czas rozpocząć

Ale zanim to się stanie na dobre, trzeba odebrać szkolne świadectwa, dyplomy, nagrody książkowe, wręczyć kwiaty i w przypadku klas ósmych zamknąć pewien rozdział w swoim życiu.
Tak też się stało i dzisiaj. Rok szkolny można uznać za zakończony. Były chwile wzruszenia, na niektórych twarzach pojawiły się nawet łzy (szczęścia lub radości).

W uroczystościach zakończenia roku szkolnego 2021/2022 udział wzięli przedstawiciele gminy Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Soluch, Sekretarz Sylwia Piątkowska, Dyrektor Centrum Ekonomiczno-Administracyjnego Jacek Krakowian oraz Radni Rady Miejskiej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy promocji do następnych klas, a ósmoklasistom życzymy powodzenia i udanych wakacji przed rozpoczęciem nauki w nowych szkołach.
Dyrekcji, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za piękne wsparcie, wytrwałość i pasję, dzięki której nasi uczniowie mogą zdobywać wiedzę i z odwagą odkrywać otaczający ich świat.

A teraz WAKACJE.
Niech będą ciekawe, interesujące i bezpieczne.

Galeria -> facebook.com/gminaklobuck