VII BIEG LEŚNY ZA NAMI

11 Czerwiec 2018

W niedzielę, 10 czerwca br., grupa niemal 250 biegaczy zmierzyła się z dystansem 11,1 km. Była to już VII edycja Kłobuckiego Biegu Leśnego organizowanego przez Kłobuckie Stowarzyszenie Sportowe NGB Kłobuck.

W biegu wzięli udział zawodnicy między innymi z Kłobucka, Częstochowy, Opola i Lublińca. Organizatorzy jak co roku zadbali o dodatkowe atrakcje. Najmłodsi mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanym biegu. W tym roku wystartowało około 70 dzieci. Wszystkim biegaczom przygotowano regenerujący poczęstunek, a na najmłodszych dodatkowo czekały smakołyki. Bieg Leśny organizowany przez NGB z roku na rok rośnie w siłę, zwiększa się także liczba osób biegających.

Zwycięzcą VII Biegu Leśnego został Mateusz Pawełczyk, a wśród kobiet wygrała Barbara Noga. Najlepszym uczestnikom nagrody wręczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Wyniki:

1. Pawełczak Mateusz - KB Florian Zajączki Drugie
  2. Klimek Dominik - Gmina Olsztyn
  3. Kawelczyk Mikołaj - Życie Częstochowy Team
  4. Sas Dominik - KB Florian Zajączki Drugie
  5. Nowak Piotr - Łobodno
  6. Lubosz Dariusz - NGB Kłobuck
  7. Wilk Dariusz - Wapiennik
  8. Kaczmarczyk Artur - Mafia Team Lubliniec,
  9. Luto Bartosz - NGB Kłobuck
  10. Kawelczyk Robert - Zabiegani Częstochowa

Pełne wyniki biegu: https://www.zmierzymyczas.pl

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

VII BIEG LEŚNY ZA NAMI

11 czerwiec 2018