URZĄD MIEJSKI W KŁOBUCKU PONOWNIE OTWARTY DLA INTERESANTÓW

14 Maj 2020

Szanowni  Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku z liberalizacją przepisów dotyczących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa oraz mając na uwadze postulaty mieszkańców, Urząd Miejski w Kłobucku ul. 11 Listopada 6 i ul. Zamkowa 12 oraz kasa Urzędu zostają otwarte od dnia 18 maja 2020 roku.
Z uwagi jednak na panujący cały czas stan epidemii wprowadzono nowe zasady obsługi.

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy, aby odwiedzać nasz urząd tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne. Wejście do budynku będzie odbywać się tylko od strony ulicy 11 Listopada.

Pracownik zajmujący się wpuszczaniem osób do budynku poprosi o podanie powodu wizyty, po czym skieruje do odpowiedniego pokoju.

W budynku będą mogły przebywać tylko dwie osoby, w tym jedna do kasy. Osoby towarzyszące (za wyjątkiem osób towarzyszących osobom z niepełnosprawnością, tłumaczy języka migowego, pełnomocników lub rodzica z dzieckiem) nie będą mogły wejść do  budynku razem z osobą obsługiwaną.

Wchodząc na teren urzędu prosimy o zastosowanie środków ochrony osłaniających nos i usta.

Przy wejściu do urzędu należy zdezynfekować dłonie. Środki do dezynfekcji będą dostępne przy wejściu do budynku.

Urząd będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00
Kasa urzędu będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00

Wszystkie należności wobec gminy można również opłacać przez Internet na rachunki wskazane w decyzjach wymiarowych i innych dokumentach lub na rachunek bankowy Nr 39 8248 0002 1000 0000 0361 0001.

Przyjęcia interesantów w ramach skarg i wniosków przez Burmistrza Kłobucka nadal będą odbywać się telefonicznie (34 3100150) w każdy wtorek od godz. 14:00 do godz.16:00.

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tych wymogów!

Nadal jednak zachęcamy do załatwiania większości spraw za pomocą: poczty elektronicznej/ePuap/fax, za pośrednictwem operatora pocztowego oraz telefonicznie.

Przy wejściu do budynku urzędu pozostaje wystawiona skrzynka podawcza, do której mieszkańcy mogą składać dokumenty.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.