Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

UROCZYSTOŚĆ NADANIA HONOROWEGO TYTUŁU "ZASŁUŻONY DLA RODZINY JANA DŁUGOSZA"

01 Grudzień 2015
Uczestnicy uroczystości nadania honorowego tytułu
Uczestnicy uroczystości nadania honorowego tytułu "Zasłużony dla rodziny Jana Długosza"

Na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kłobucku odbyła się uroczystość nadania honorowego tytułu „Zasłużony dla Rodziny Jana Długosza.”  Tym wyjątkowym tytułem mianowani zostali prof. dr hab. Jerzy Wyrozumski (Sekretarz Generalny Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie) oraz prof. dr hab. Antoni Jackowski (Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Geograficznego). Współorganizatorem spotkania wraz z Ponadregionalnym Stowarzyszeniem Edukacyjnym „WIENIAWA” był Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Zespół Szkół nr 2 im. ks Jana Długosza w Kłobucku.