TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW ! UWAGA ZMIANA TERMINU!

18 Wrzesień 2019
Zmiana terminu !

TURNIEJ SPORTOWY PRZEDSZKOLAKÓW

23 września o godzinie 10:00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku rozpocznie się III Turniej Sportowy „HIP HIP HURA – ZABAWA NA STO DWA”,  którego organizatorem jest Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Miejski Ludowy Klub Sportowy Znicz Kłobuck.

W trakcie zawodów rywalizować będą drużyny dzieciaków z przedszkoli z naszej gminy

Celem turnieju jest rozwijanie bezinteresownej życzliwości i szacunku wobec uczestników turnieju, promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności ruchowej.

Drużyny dzieciaków przystąpią do takich konkurencji jak: mini mecze piłki nożnej, wyścigi rzędów, berek czy bieg z piłką przez bramki.

Dla uczestników przewidziano szereg atrakcji.

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA I DOBREJ ZABAWY!

UWAGA: w przypadku złych warunków atmosferycznych Turniej odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. J. Pawła II w Kłobucku.

kategoria: Powiązane pliki [1]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz