TURNIEJ MINISIATKÓWKI

04 Marzec 2016
Uczestnicy turnieju

27 lutego w Częstochowie w Akademickim Centrum Sportu odbył się TURNIEJ MINISIATKÓWKI pod patronatem PREZYDENTA MIASTA. Zawody zorganizował Klub Sportowy "Częstochowianka".

Do rozgrywek zaproszone zostały kluby:
- UKS TYTAN OSTROWY,
- SPS POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWA,
- UKS STARS VOLLEY CZĘSTOCHOWA,
- ULKS START KŁOBUCK.

Nasi zawodnicy reprezentowali klub w "jedynkach" (14 osób) i w "dwójkach (2 drużyny).

W kategorii klas I - II mieliśmy jedną zawodniczkę - Zuzannę Pawełczak - która spisała się bardzo dobrze i wygrała wszystkie swoje mecze - GRATULUJEMY!!!

W kategorii klas III wystąpiło 12 zawodniczek i 1 zawodnik. Łącznie w tej kategorii zagrało 21 osób, którzy podzieleni zostali na 3 grupy i rozegrali mecze i rewanże.

Wszyscy zawodnicy ULKS START KŁOBUCK zaprezentowali wysoki poziom rozgrywania meczy w "1" i zasługują na duże GRATULACJE!!!

Zawodniczki te to: Mikołaj Kupka, Emilia Bednarska, Maja Grzelińska, Julia Maduzia, Nadia Skupień, Nicola Świąć, Sandra Guz, Natalia Matyszczak, Natalia Swatek, Nadia Szymczak, Julia Jeziorowska, Lena Gosławska, Zuzanna Widuła.

W kategorii "2" klub reprezentowały dwie drużyny na osiem uczestniczących w turnieju. ULKS START I (Bianka Kozińska i Nadia Jagielska) zajęły III miejsce, natomiast ULKS START II (Oliwia Kupka i Paulina Płusa) IV miejsce. Obydwu drużynom GRATULUJEMY sportowej postawy na boisku oraz osiągniętego wyniku!!!

Udział w turnieju uważam za bardzo udany. Nasi zawodnicy mieli kolejną szansę skonfrontować swoje umiejętności siatkarskie z reprezentantami innych klubów. I na pewno nie mamy się czego wstydzić, tylko być dumnym z pracy jaką dziewczęta i chłopcy wkładają podczas treningów.

Oglądajcie nas na www.tvorion.pl

Relacja Trenera - Alicja Borowczyk-Szymanek