do góry
Strona główna Aktualności

TURNIEJ MINISIATKÓWKI "4"

17 Listopad 2015
kategoria:
Aktualności
Drużyna kłobuckich siatkarek z trenerką 

14 listopada na hali sportowej gimnazjum w Kłobucku odbył się TURNIEJ MINISIATKÓWKI "4" pod patronatem BURMISTRZA KŁOBUCKA. Organizatorami byli: GMINA KŁOBUCK i ULKS "START" KŁOBUCK. Turniej uroczyście otworzył BURMISTRZ KŁOBUCKA pan Jerzy Zakrzewski.

W zawodach uczestniczyło 16 drużyn z województwa śląskiego i opolskiego. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy i rozegrały mecze systemem "każdy z każdym", 1 set do 15 pkt.

Miejsca w grupach:

GRUPA I:

  1. SP 19 TYCHY I – 14 pkt.
  2. MKS DWÓJKA ZAWIERCIE – 12 pkt. (1,8),
  3. APS OPOLANKA OPOLE II – 12 pkt. (1,5),
  4. MCKS CZELADŹ I – 12 pkt. (1,3),
  5. SP 19 TYCHY III – 10 pkt.,
  6. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA – 9 pkt.,
  7. SIATKARKI KAMYK – 8 pkt.,
  8. UKS TYTAN OSTROWY II – 7 pkt..

GRUPA II:

  1. KŁOBU-CZANKI – 14 pkt.,
  2. SP 19 TYCHY II – 13 pkt.,
  3. SP 6 JASTRZĘBIE ZDRÓJ – 12 pkt.,
  4. UKS TYTAN OSTROWY – 11 pkt.,
  5. SP 19 TYCHY IV – 10 pkt.,
  6. APS OPOLANKA III – 9 pkt.,
  7. MCKS CZELADŹ II – 8 pkt.,
  8. APS OPOLANKA I – 7 pkt..

Drużyny z miejsc I – IV awansowały do finału A, a z miejsc V – VIII do finału B i rozgrywały mecze, jak poprzednio z zaliczeniem meczy z grupy poprzedniej.

Jako finał mecz rozegrały drużyny z miejsca I i II czyli SP 19 TYCHY I i APS OPOLANKA OPOLE II (9:15).

Wyniki TURNIEJU MINISIATKÓWKI "4" pod patronatem BURMISTRZA KŁOBUCKA:

  1. APS OPOLANKA OPOLE II (Maja Polińska, Zuzanna Lisiecka, Nadia Dydzik, Martyna Sosnowska, Magdalena Nawara; trener p. Dorota Rusin),
  2. SP 19 TYCHY I (Martyna Binek, Wiktoria Skorok, Wiktoria Błaszczak, Magda Stambrowska, Zuzanna Zazakowny; trener p. Przemysław Ciukaj),
  3. SP 19 TYCHY II (Wiktoria Graboń, Zuzanna Biszczanik, Nikola Zadylak, Kinga Krokosz, Aleksandra Skowronek; trener p. Przemek Ciukaj),
  4. KŁOBU-CZANKI KŁOBUCK/CZĘSTOCHOWA (Marta Siedlak, Zuzanna Chabrajska, Bednarska Nicol, Małgorzata Kozak, Anna Wochnal; p. Alicja Borowczyk-Szymanek, p. Anita Feć-Krzymonik),
  5. MKS DWÓJKA ZAWIERCIE (Julia Krynicka, Maja Wydrych, Nela Manek, Karolina Rychter, Monika Szczerba; trener p. Wacław Gębarski),
  6. MCKS CZELADŹ I (Kinga Miazga, Wiktoria Mendyk, Julia Mikuliszyn, Natalia Płaza, Magdalena Kita; trener p. Ewa Fronczek),
  7. SP 6 JASTRZĘBIE ZDRÓJ (Kalina Hajduga, Nikola Rzeszut, Martyna Matuła, Marta Śmiech, Małgorzata Bartkowska, Wiktoria Szymborska; trener p. Artur Olszowski),
  8. UKS TYTAN OSTROWY I (Weronika Kowalczyk, Martyna Pełka, Julia Skrzypczyk, Wiktoria Król, Maja Wolna, Katarzyna Makles; trener p. Michał Leśnikowski),
  9. APS OPOLANKA OPOLE III (Martyna Lubowicz, Kamila Rucińska, Maja Seweryn, Angelika Gawlik, Milena Skawińska; trener p. Dorota Rusin),
  10. SP 19 TYCHY IV (Aleksandra Józefów, Joanna Kokoszka, Zuzanna Kłap, Amelia Litewczuk, Klaudia Śmiełowska, Klaudia Kopczyk; trener p. Przemysław Ciupaj),
  11. MCKS CZELADŹ II (Julia Otorowska, Zuzanna Gut, Ada Janowska, Wiktoria Kowalska; trener p. Ewa Fronczek),
  12. SP 19 TYCHY III (Amelia Ciaputa, Natalia Kapłon, Magdalena Potrawa, Oliwia Ślusarczyk, Zuzana Schab, Martyna Krzyworzeka; trener p. Przemysław Ciupaj),
  13. APS OPOLANKA OPOLE I (Joanna Kuś, Emila Batóg, Natalia Grosicka, Anna Gnot, Wiktoria Bławicka; trener p. Dorota Rusin),
  14. SIATKARKI KAMYK (Kamila Zawierucha, Zuzanna Jabłońska, Natalia Papież, Julia Zając, Inez Kobyłkiewicz, Magdalena Kitrys; trener p. Dominik Patrzykowski),),
  15. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA (Natalia Fajer, Natalia Barzak, Weronika Ryś, Paulina Galon, Julia Kordys, Anna Szyma; trener p. Damian Ujma),
  16. UKS TYTAN OSTROWY II (Patrycja Wypych, Sylwia Wolna, Paulina Soboniak, Monika Adamik, Kinga Borgulat; trener p. Michał Leśnikowski).

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, każda zawodniczka pamiątkowy kubek.
Za miejsca I – IV zespoły nagrodzone zostały pucharami a zawodniczki za miejsca I – III medalami.
Uczestniczki dekorowała w imieniu BURMISTRZA KŁOBUCKA pani Danuta Gosławska – przewodnicząca Rady Miasta Kłobucka.
Statuetki dla wyróżniających się zawodniczek wręczał prezes KS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa p. Julian Chyra.
Nagrody otrzymały: Nadia Dydzik i Magdalena Nawara z Opola, Magda Stambrowska z Tych
i Julia Krynicka z Zawiercia.

Zawody sędziowali sędziowie ze Śląskiego Związku Piłki Siatkowej: p. Tadeusz Dana, p. Grzegorz Kopcik, p. Wiesław Drab i p. Dawid Małolepszy.

Serdeczne podziękowania dla p. Doroty Szymczyńskiej, p. Barbary Masternak, p. Doroty Kubickiej i p. Izabeli Supernak za pracę "na stoliku" oraz dla p. Marty Wineckiej za przygotowanie hali.

Podziękowania dla RODZICÓW zawodniczek KŁOBU-CZANKI za przygotowanie hali oraz za pyszne ciasta!!!

PREZES ULKS "START" KŁOBUCK
Alicja Borowczyk-Szymanek

TURNIEJ MINISIATKÓWKI "4"

 

TURNIEJ MINISIATKÓWKI "4"

TURNIEJ MINISIATKÓWKI "4"

8 zdjęć
17 listopada 2015