Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

TENISIŚCI STOŁOWI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KŁOBUCKU SZÓSTĄ DRUŻYNĄ ŚLĄSKA

30 Grudzień 2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku: Leon Suchański, Dominik Drzastwa i Nikodem Pomian, w drodze do finału Mistrzostw Województwa Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego rozegranych 1 grudnia 2021 r. w Ligocie, zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego, następnie wywalczyli II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Częstochowskiego i w turnieju półfinałowym w Dąbrowie Górniczej. Wszystkim drużynom trofea i dyplomy wręczał gość specjalny Mistrzostw Krzysztof Wielicki; wybitny taternik, alpinista i himalaista. Opiekunem kłobuckich pingpongistów był  nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Wojnowski. Młodzi zawodnicy na co dzień trenują w sekcji tenisa stołowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłobucku.

Serdecznie gratulujemy.

TENISIŚCI STOŁOWI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W KŁOBUCKU SZÓSTĄ DRUŻYNĄ ŚLĄSKA