SZKOŁY GOTOWE NA PRZYJĘCIE UCZNIÓW

31 Sierpień 2020

Malowanie sal lekcyjnych, wymiana podłóg, naprawa dachów - to tylko część zadań, które zostały zrealizowane latem w gminnych szkołach i przedszkolach. Choć pandemia koronawirusa - z racji nieobecności uczniów - umożliwiła przeprowadzenie części robót już wcześniej, wakacje to czas intensywnych prac budowlanych i remontowych. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kłobucku, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku, Szkoła Podstawowa w Libidzy, Szkoła Podstawowa w Białej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobodnie oraz Przedszkole Nr 2 to placówki, które w czasie przerwy wakacyjnej zdecydowały się na drobne remonty.
Z większych inwestycji  trwa odbiór prac  w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kłobucku, gdzie  trwały prace związane z dostosowaniem budynku szkoły do wymagań ochrony przeciwpożarowej. Prace budowlane trwały tam od grudnia 2019 roku.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku znalazła się na liście placówek oświatowych, w których powstała „Zielona Pracownia”. Szkoła wzięła udział w konkursie i wygrała 37.500 zł. W ramach pozyskanych środków utworzona została pracownia na potrzeby nauk przyrodniczych, biologicznych, ekologicznych, geograficznych, chemiczno-fizycznych.

SZKOŁY GOTOWE NA PRZYJĘCIE UCZNIÓW

31 sierpnia 2020