ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA SENIORÓW

01 Grudzień 2020

Drodzy mieszkańcy, przed nami święta inne niż dotychczas. W obecnej sytuacji wielu seniorów z naszej gminy nie może liczyć na pomoc bliskich w przygotowaniu tych szczególnych dni w roku. Dlatego wraz z gminnymi szkołami podstawowymi i przedszkolami szykujemy dla nich świąteczne paczki.

Wszystkie osoby, które z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zechciałyby wesprzeć potrzebujących seniorów, zachęcamy do przyłączenia się do akcji i dostarczenia darów do paczek: żywność, drobne kosmetyki czy środki, które przydadzą się do świątecznych porządków.

Dary należy dostarczać do: Urzędu Miejskiego w Kłobucku (ul. 11 Listopada 6 oraz ul. Zamkowa 12), najbliższej szkoły lub przedszkola.

Zachęcamy również lokalnych przedsiębiorców oraz restauratorów do włączenia się do akcji.

Podzielmy się radością świąt z innymi.