do góry
Strona główna Aktualności

STYPENDIA ROZDANE

14 Grudzień 2018
kategoria:
Aktualności

STYPENDIA ROZDANE

13 grudnia w sali Miejskiego Ośrodka Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku, Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski wręczył dyplomy i stypendia dziewięćdziesięciu dwóm najlepszym uczniom Gminy Kłobuck.

Wręczenie poprzedził świąteczny występ solistów z grupy AMOK. Następnie na scenie pojawił się Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Przewodnicząca Komisji Stypendialnej, Sekretarz Magdalena Kasprzak. W przemówieniu burmistrz pogratulował zdolnej młodzieży świetnych wyników w nauce i osiągnięciach. Słowa podziękowania skierował także w stronę rodziców, nauczycieli, trenerów oraz wszystkich, którzy wspierają stypendystów.

Podczas wydarzenia Sekretarz Gminy Kłobuck Magdalena Kasprzak przedstawiła osiągnięcia naukowe, artystyczne oraz sportowe wyróżnionych uczniów Gminy Kłobuck. Każdy ze stypendystów otrzymał z rąk burmistrza Jerzego Zakrzewskiego dyplom oraz upominek.

Na zakończenie burmistrz oraz sekretarz złożyli wszystkim życzenia świąteczno - noworoczne.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy.

LISTA SYTPENDYSTÓW:

Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie

Wiktora Galińska

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kłobucku

Zuzanna Gmyrek
Oliwia Staszczyk
Natalia Ochmańska
Kornelia Wojtasik
Oliwia Romańska
Radosław Przybyłek
Karol Świąć
Lena Gosławska
Kinga Sowula
Wanessa Skupień
Zuzanna Pawełczak
Julia Kasprzak
Marzena Rykała
Jagoda Wypych
Maja Bladocha
Magdalena Grzegorzek
Oliwia Pietrzak

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kłobucku

Alicja Biernacka
Emilia Mięsowska
Zofia Dądela
Maciej Włoszek
Amelia Tałaj
Kacper Paciepnik
Jan Macherzyński
Jakub Meslik
Szymon Maj
Szymon Wąs
Oliwia Kotkowska
Kacper Ząbkowski
Karolina Jura
Zuzanna Kasprzak
Maciej Kowalczyk
Michał Matysiak
Kinga Skrok
Piotr Kaźmierczak
Natalia Pytel
Wiktoria Angiel Rabiniak
Oliwia Świącik
Zofia Cichoń

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kłobucku

Dominik Pietrzak
Dominika Noga
Wiktoria Sawicka
Faustyna Dąbrowska
Wójcik Hanna
Jakub Dądela
Zuzanna Gancarek
Karol Bednarski
Izabela Żurkowska
Aleksandra Mostowska
Wiktoria Pytel-Baran
Anna Zagalska
Katarzyna Nowakowska
Natalia Berdychowska
Wiktoria Januszka
Marcin Bucki
Dominika Tokarz
Ewa Karoń
Anna Pawłowska
Aleksandra Gralak
Martyna Cichoń
Julia Makles
Kaja Służałek
Jan Słomczyński
Hanna Wierus
Mikołaj Miland
Martyna Kozioł

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku

Piotr Polak
Mateusz Sadowski
Lena Kucharska
Małgorzata Zielińska
Łukasz Zieliński

Szkoła Podstawowa w Białej

Oliwia Nocoń
Edyta Bąbińska
Agata Grajcar
Julia Kiepura

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobodnie

Dorota Wąs
Piotr Kasprzyk
Jakub Ulatowski
Kacper Szymański
Jakub Szczypior

Szkoła Podstawowa w Libidzy

Julia Badora
Julia Noszczyk
Natalia Sitek

Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku

Amanda Skotalczyk
Zuzanna Tomczyk
Julia Macoch
Alicja Długosz
Magdalena Dederko

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Częstochowie

Kajetan Czapliński
Mikołaj Czapliński

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku

Mateusz Jaskuła

STYPENDIA ROZDANE

STYPENDIA ROZDANE

20 zdjęć
14 grudzień 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4