SPIS LUDNOŚCI W ŁOBODNIE I KAMYKU

09 Wrzesień 2021

Burmistrz Kłobucka informuje o możliwości zrealizowania obowiązku spisu ludności w mobilnym biurze spisowym, który będzie dyżurował w niedzielę, 12 września:

-  na terenie Bazy Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Prusa w Łobodnie - godz. 15:30-18:00

-  na terenie Parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kamyku - godz. 9:00-13:00

Dyżur w punkcie spisowym prowadzony będzie przez rachmistrzów spisowych w Kłobucku. Aby dokonać spisu niezbędne jest posiadanie nr PESEL wszystkich mieszkańców domu. Przeprowadzanie spisu w mobilnym biurze spisowym będzie realizowane z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarnych.

Do zakończenia #SpisPowszechny pozostał niecały miesiąc. Nie czekaj, spisz się już dziś!

Pamiętaj, że udział w spisie jest obowiązkowy!

Przyjdź i spisz się! Serdecznie zapraszamy!

Pamiętaj, że udział w spisie jest obowiązkowy!

Przyjdź i spisz się! Serdecznie zapraszamy!