SAMORZĄDOWIEC ROKU 2015

23 Marzec 2016

Kapituła VI edycji konkursu Samorządowiec Roku wyłoniła najlepszych przedstawicieli władz lokalnych województwa śląskiego. W gronie tym znalazł się również Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Konkurs miał na celu promocję wiedzy o demokratycznych formach działania społecznego i aktywnego wpływania na jakość życia i funkcjonowania wspólnot samorządowych oraz rozwijania nowych form komunikacji społecznej z wykorzystaniem możliwości informatycznych i multimedialnych.

W skład kapituły Konkursu Samorządowiec Roku 2015 weszli przedstawiciele środowisk artystycznych, kulturalnych, naukowych, gospodarczych oraz trzeciego sektora.

Gala wręczania nagród odbyła się dnia 18 marca bieżącego roku w Sosnowcu. W zastępstwie Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego nagrodę odebrała Sekretarz Gminy Kłobuck Magdalena Kasprzak, która w jego imieniu, w kilku słowach podziękowała za to wyróżnienie.

Organizatorem konkursu była Oficyna Wydawnicza REGIONY.

SAMORZĄDOWIEC ROKU 2015

23 marca 2016