ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

01 Wrzesień 2020

Dziś dyrektorzy wszystkich szkół uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny. Uczniów oprócz nowego planu zajęć, czeka w szkołach jeszcze kilka nowości. W związku z trwającą pandemią COVID-19 rozpoczynamy go w sposób inny niż dotychczas, ponieważ obowiązują nas liczne ograniczenia. Placówki zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego obowiązującego w całym kraju, a w szczególności w obiektach użyteczności publicznej.

Życzymy Państwu – rodzicom i uczniom zdrowego, bezpiecznego i udanego dla nas wszystkich roku szkolnego 2020/2021. Pamiętajmy o stosowaniu się do wytycznych sanitarnych wdrożonych przez dyrektorów szkół i przedszkoli, to nasza społeczna odpowiedzialność.

Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski wziął udział w rozpoczęciu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. A. Mickiewicza w Kłobucku oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. gen. J. Bema w Kamyku, odwiedził również uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. W. Sebyły w Kłobucku. Podczas uroczystości burmistrz podziękował ustępującym dyrektorom Szkoły Podstawowej nr 2 w Kłobucku oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamyku, Pani Bożenie Rumin i Halinie Wróbel oraz wręczył akty powołania nowym dyrektorom Pani Wioletcie Skoczylas i Barbarze Jurze.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020