PRZEKAZANIE LEKKIEGO SAMOCHODU STRAŻACKIEGO DLA OSP W NOWEJ WSI

07 Październik 2015
 Nowy wóz strażacki OSP Nowa Wieś.

Przekazanie lekkiego samochodu strażackiego marki Renault Master dla OSP w Nowej Wsi odbyło się w ubiegłą sobotę. Na uroczystości pojawił się Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Przewodnicząca Rady Gminy Danuta Gosławska, Radny Janusz Soluch, Ksiądz Edward Postawa, Sołtys Nowej Wsi Krystyna Nowakowska, Prezes LKS "Sparta" Tomasz Zawierucha oraz przedstawiciele innych jednostek OSP. Gości przywitał Prezes OSP Nowa Wieś P. Karol Kobyłkiewicz wraz ze swoim asystentem druhem Rafałem Konieczko. Podczas oficjalnej części przywitano wszystkich gości, następnie po przemówieniach i podziękowaniach ochrzczono pojazd, któremu nadano imię "Renia". Przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Jerzy Zakrzewski, Ksiądz Edward Porada, oraz Prezes OSP Karol Kobyłkiewicz.
fot. Tomasz Zawierucha

PRZEKAZANIE LEKKIEGO SAMOCHODU STRAŻACKIEGO DLA OSP W NOWEJ WSI