Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

19 Czerwiec 2020

W dniu 19 czerwca br. zostały zakończone prace związane z wprowadzeniem zmiany organizacji ruchu mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach gminnych, ulicy Armii Krajowej i ulicy Jasnej w Kłobucku, gdyż w przeciągu ostatnich lat dochodziło tam często do różnych zdarzeń drogowych.

W ciągu ulicy Armii Krajowej zostały wyznaczone pasy postojowe z których mogą korzystać kierowcy, została zmieniona lokalizacja przejścia dla pieszych w obrębie w/w skrzyżowania oraz nastąpiła konieczność dostosowania chodnika do przejścia.

Na ulicy Wyszyńskiego zostało wprowadzone oznakowanie poziome polegające na wyznaczeniu kierunków ruchu na pasach jezdni.

Wszystkie prace zostały zlecone przez Zarząd Dróg i Gospodarki Komunalnej w Kłobucku.

POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH GMINNYCH

19 czerwiec 2020