Strona Gminy Kłobuck

PODZIĘKOWANIE

29 Kwiecień 2020

Szanowni Darczyńcy, Wolontariusze,
dziękujemy za każdą złotówkę, za każdy przekazany dar oraz bezinteresowną pomoc. Otrzymane wsparcie odbieramy również jako świadectwo solidarności społecznej oraz zapewnienie, iż w walce z koronawirusem nie jesteśmy sami i mamy Przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć.

W sytuacji dla całego kraju bardzo wyjątkowej, wiążącej się z zagrożeniem poczucia bezpieczeństwa o życie i przede wszystkim zdrowie każdego z nas, gesty bezinteresowności oraz pomocy potrzebującym są na wagę złota. W ostatnich tygodniach przekonujemy się, że jest ich wiele.

Ze swojej strony chcielibyśmy złożyć wyrazy wielkiego podziękowania za wsparcie i ogromne zaangażowanie ze strony firm oraz wolontariuszy w walce z epidemią koronawirusa, która dotknęła także naszą gminę. Takie działania pozwalają uwierzyć w to, że społeczność lokalna, pracownicy służby zdrowia, dokładający wszelkich starań w leczeniu osób zakażonych, nie pozostają w tym sami.

Państwa determinacja i zaangażowanie sprawiły, że wykazując ofiarność i udzielając wsparcia, udowodnili Państwo, że w czasie najtrudniejszej próby losu, wśród Nas obecni są ludzie dobrej woli.
Dziękujemy w szczególności:
druhom Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Kłobuck,
harcerzom z @Hufiec ZHP Kłobuck,
wolontariuszom z @Jednostka Strzelecka „Warszyc”,
sołtysom i przewodniczącym osiedli,
radnym Rady Miejskiej w Kłobucku.
Firmom:
Adbor
Schultz Seating Poland
Zakład Produkcji Cukierniczej „Cymes”,
Kronos II,
DrewBet,
Stalco Kłobuck,
Sudpack Kłobuck Sp z o.o.,
Apama Acoustic Project,
Tomasz Gubienia
Fundacjom:
Fundacja Orlen,
Fundacja Serducho Apama,
oraz wszystkim osobom wielkiego serca, którzy w tym wyjątkowym czasie niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym.

Burmistrz Kłobucka
Jerzy Zakrzewski