PODZIĘKOWANIA ZA ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE

23 Grudzień 2019

Samorząd Gminy Kłobuck wyraża serdeczne podziękowania za nadesłane oraz dostarczone osobiście do Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego oraz sekretarz Gminy Kłobuck Sylwii Piątkowskiej, kartki świąteczne z życzeniami, piękne ozdoby bożonarodzeniowe oraz zaproszenia do wspólnego kolędowania. Te liczne wyrazy pamięci i dowody sympatii, które w okresie przedświątecznym napłynęły od osób prywatnych, firm, instytucji, jednostek sprawiły nam dużą przyjemność. Niektóre z nich przysłano z odległych krajów, inne zaś z miejsc całkiem bliskich. Każda z kartek miała swój udział w tworzeniu świątecznej atmosfery i za każdą serdecznie dziękujemy. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się noworoczne życzenia.

PODZIĘKOWANIA ZA ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE

23 grudzień 2019