PODPISANO UMOWĘ NA REMONT BUDYNKU DOMU NAUCZYCIELA W KAMYKU

19 Marzec 2020

W dniu 16 marca 2020 r. Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Skarbnik Gminy Kłobuck Katarzyna Jagusiak podpisali umowę na dofinansowanie projektu pn. „Termomodernizacja budynku Domu Nauczyciela w Kamyku, ul. Szkolna 5a, Gm. Kłobuck”, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. W imieniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach umowę podpisał Prezes Zarządu Tomasz Bednarek.
Prace budowlane  będą obejmować termomodernizację budynku wraz z wymianą okien i drzwi oraz roboty w zakresie instalacji elektrycznych, w tym fotowoltaika dla części wspólnej budynku i instalacji centralnego ogrzewania.
Planowany całkowity koszt zadania wynosi 497.709,95 PLN, w tym dofinansowanie 332.734,30 PLN.
Realizacja robót budowlanych przewidziana jest do końca września br.

Autor zdjęć: Mirosław Cichy, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

PODPISANO UMOWĘ NA REMONT BUDYNKU DOMU NAUCZYCIELA W KAMYKU

19 marzec 2020