16 Maj 2018

PIKNIK RODZINNY „NASZA JEDYNKA” ZA NAMI

W ostatnią sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 im. W. Sebyły w Kłobucku odbył się Piknik Rodzinny "Nasza Jedynka". Patronat honorowy nad całością imprezy objął obecny podczas imprezy Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

„Jedynkowy” piknik zorganizowany został przez Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Aleksandrę Klimzę, kadrę placówki oraz Radę Rodziców. W programie artystycznym przygotowano wiele atrakcji. Na scenie zaprezentowały się dzieciaki ze szkoły, ale i również nauczyciele.

Poza występami przygotowano wiele innych atrakcji m. in. dmuchańce, trampoliny, słodki poczęstunek, gry i zabawy z Green School, wizyta Policji z maskotką Sznupkiem oraz pokaz akcji ratunkowej zorganizowany przez strażaków z OSP.

Podczas pikniku można było zarejestrować się w bazie DKMS i tym samym zostać potencjalnym dawcą komórek macierzystych.

Piękna pogoda i wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawiły, że piknik z pewnością można uznać za udany.

16 maj 2018