27 Wrzesień 2018

PARK PRZY PAŁACU CORAZ PIĘKNIEJSZY

Dla ujednolicenia estetyki krajobrazu Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski postanowił odświeżyć parkową przestrzeń, zakupując nowe ławki oraz kosze na śmieci. Część ich została zamontowana w ramach inwestycji jaką jest budowa ścieżki pieszo – rowerowej na terenach zielonych w Kłobucku. Ławki wraz z koszami zostały zmontowane również w zagórskim parku przy pałacu.

Zakup ławek to działanie w ramach dbałości o park zagórski oraz wygody mieszkańców. Nowe ławki miejskie składają się z betonowej podstawy oraz drewnianego siedziska z oparciem oraz herbem naszej gminy. Przy każdej ławce dodatkowo zamontowano kosze na śmieci.

Mam nadzieję, że nowy wystrój parku przypadnie Państwu go gustu – mówi Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

27 wrzesień 2018