Strona Gminy Kłobuck
Drukuj grafikę : tak / nie

PANDEMIA TRWA, ALE INWESTYCJE NIEZAGROŻONE

15 Maj 2020

W ostatnich tygodniach koronawirus dominował we wszystkich naszych informacjach. W tej trudnej sytuacji, oprócz nowych zadań w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, gmina musiała także realizować wcześniej zaplanowane i ważne inwestycje. Na szczęście prace prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

- Trwają roboty budowlane dotyczące przebudowy placu zabaw na terenie OSiR w Kłobucku.
- Podpisano umowę na termomodernizację Domu Nauczyciela w Kamyku.
- Wybrano wykonawcę budowy II etapu chodnika przy ulicy Andersa w Kłobucku.
- Zostały ogłoszone przetargi na przebudowę drogi gminnej w Białej i Kopcu oraz budowy oświetlenia pomiędzy ulicami Baczyńskiego i Wyszyńskiego w Kłobucku.

Ponadto złożyliśmy do Ministerstwa Sportu, wniosek o dofinansowanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kłobucku” w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2020”

PANDEMIA TRWA, ALE INWESTYCJE NIEZAGROŻONE

15 maja 2020