PAMIĘTAJMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

31 Październik 2019

Początek listopada to czas refleksji i zadumy nad kruchością życia ludzkiego. Jest to czas, kiedy zatrzymujemy się na moment w codziennym biegu i wspominamy zmarłych, którzy zajęli w naszym sercu szczególne miejsce.

W przededniu uroczystości Wszystkich Świętych Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Sylwia Piątkowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kłobucku Józef Batóg odwiedzili Cmentarz Parafialny w Kłobucku, aby uczcić pamięć osób, których nie ma już wśród nas, a które wpisały się w historię naszego miasta.  Znicze zapłonęły na grobach byłych Burmistrzów Kłobucka: Michała Piechurskiego (1887-1961), Jana Kozankiewicza (1881-1963), Stanisława Kopyciaka (1902-1971) i Kazimierza Golby (1944-2003). Przedstawiciele kłobuckiego magistratu uczcili również pamięć doktora Teofila Władysława Beliny-Brzozowskiego (1863-1914), działacza niepodległościowego i społecznego oraz Jana Biluchowskiego (1844-1908) uczestnika Powstania Styczniowego.
Wspominając naszych bliskich, pamiętajmy również o zasłużonych dla naszego miasta. Niech zawsze pozostają w naszej pamięci.

PAMIĘTAJMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

31 październik 2019