OTWARCIE PLACU ZABAW W PRZEDSZKOLU GMINNYM NR 5 IM. JANA BRZECHWY W KŁOBUCKU

08 Maj 2019

8 maja 2019 roku odbyło się otwarcie placu zabaw w Przedszkolu Gminnym nr 5 w Kłobucku. W otwarciu uczestniczyli Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski z Panią Sekretarz Sylwią Piątkowską, których przywitała Pani Dyrektor Aleksandra Sulima w otoczeniu uśmiechniętych przedszkolaków i ich pań.

Przedszkolaki długo czekały na nowy plac zabaw, nic więc dziwnego, że na twarzach dzieci widniał zachwyt i wielka radość z nowych, atrakcyjnych urządzeń zamontowanych w ogrodzie przedszkolnym. Otwarciu towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, gdzie laureatom nagrody wręczał Burmistrz oraz występy muzyczne Słodziaków, Misiaczków, Tygrysków, Motylków, Rybek. Następnie Pani Dyrektor podziękowała władzom gminy oraz gronu pedagogicznemu pięknymi, ręcznie robionymi upominkami.

OTWARCIE PLACU ZABAW W PRZEDSZKOLU NR 5 W KŁOBUCKU

8 maj 2019