11 Październik 2018

OTWARCIE BEZPŁATNEGO PUNKTU KONSULTACYJNO-INFORMACYJNEGO

W ramach otwarcia bezpłatnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego dla Rodzin Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych w Łobodnie, w środę 10 października br., Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski spotkał się z dziećmi z Punktu Terapeutyczno-Przedszkolnego „Mila i Przyjaciele”.

Na początku wizyty przedszkolaki zadawały pytania burmistrzowi, na które chętnie odpowiadał. Następnie Jerzy Zakrzewski przeczytał milusińskim wiersz Aleksandra Fredry pt. „Małpka w Kąpieli” oraz rozegrał z przedszkolakami mecz piłki nożnej, który dostarczył mnóstwo pozytywnych emocji, uśmiechu i radości. Dzieci wręczyły mu podziękowanie – laurkę oraz własnoręcznie przygotowanego pieska.

Na koniec tej miłej wizyty Burmistrz obdarował dzieciaki maskotkami i słodyczami. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.
Punkt powstał z inicjatywy Stowarzyszenia „Mila i Przyjaciele” Kłobuck, którego prezesem jest Pani Malwina Chalińska, przy wsparciu i pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego.

Punkt czynny jest w każdy piątek w godzinach od 14.00 – 16.00 pod adresem: Łobodno, ul. Nadrzeczna 1. Informacje można uzyskać również pod numerami telefonów: 503 443 752, 724 150 648, 663 549 584 lub konsultując się mailowo na adres:

11 październik 2018