OSA W ŁOBODNIE OTWARTA

21 Październik 2019

W minioną sobotę Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski wraz z Prezesem Ludowego Klubu Sportowego Oksza Łobodno Włodzimierzem Ladą, dokonał uroczystego otwarcia Otwartej Strefy Aktywności na terenie Bazy Sportowo-Rekreacyjnej w Łobodnie natomiast ksiądz Wojciech Gaura poświęcił wszystkie elementy placu zabaw oraz siłowni napowietrznej.
Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście oraz licznie zebrani mieszkańcy  udali się na płytę główną przy budynku klubowym, gdzie czekał na nich  gorący posiłek serwowany przez zawodników Okszy Łobodno oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Łobodna. Na najmłodszych uczestników czekały uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobodnie, które malowały buzie chętnych dzieci oraz animatorka Pani Kasia Pikuła, która umilała czas grami i zabawami. Całości towarzyszyła Kłobucka Kapela „Zgrana Paka”, która poprowadziła wspólne biesiadowanie.

OSA W ŁOBODNIE OTWARTA

21 październik 2019