11 Sierpień 2020

Ogłoszenie w sprawie funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Kłobucku w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z  2020 r., poz. 1356)
• Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi (dotyczy również stanowiska kasowego);
• Wchodząc na teren urzędu prosimy o zastosowanie środków ochrony osłaniających nos i usta;
• Przy wejściu do urzędu należy zdezynfekować dłonie. Środki do dezynfekcji są dostępne przy wejściu do budynku (wejście od ulicy 11 Listopada);
• Urząd pozostaje otwarty dla interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00
• Kasa urzędu jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00
• Przyjęcia interesantów w ramach skarg i wniosków przez Burmistrza Kłobucka nadal będą odbywać się telefonicznie (34 3100150) w każdy wtorek od godz. 14:00 do godz.16:00.

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tych wymogów!

Przy wejściu do budynku urzędu wystawiona jest skrzynka podawcza, do której mieszkańcy mogą składać dokumenty, nadal jednak zachęcamy do załatwiania większości spraw za pomocą: poczty elektronicznej/ePuap/fax, za pośrednictwem operatora pocztowego oraz telefonicznie.

Burmistrz Kłobucka
(-) Jerzy Zakrzewski