NOWY SOŁTYS W SOŁECTWIE PRZYBYŁÓW

15 Wrzesień 2021

Dnia 15 września 2021 r.  odbyło się zebranie wiejskie w miejscowości Przybyłów. Celem spotkania był wybór nowego sołtysa. Poprzedni Sołtys Pani Agata Polak zrezygnowała z pełnienia funkcji.  Na zebraniu zaproponowano jednego kandydata, który w wyniku głosowania, wygrał większością głosów. Tym samym nowym Sołtysem Sołectwa Przybyłów została Pani Ewelina Borecka.

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który jednocześnie pełnił funkcję przewodniczącego zebrania.

Nowo wybranemu Sołtysowi składamy gratulacje i życzymy owocnej współpracy z radą sołecką, mieszkańcami i pozostałymi organizacjami.
Natomiast ustępującemu Sołtysowi życzymy przede wszystkim zdrowia i dziękujemy za dotychczasową współpracę.