NOWY SOŁTYS W SOŁECTWIE LGOTA

17 Czerwiec 2021

Dnia 16 czerwca 2021 r.  odbyło się zebranie wiejskie w miejscowości Lgota. Celem spotkania był wybór nowego sołtysa. Poprzedni Sołtys Lech Chłąd zrezygnował z pełnienia funkcji, którą nieprzerwanie sprawował od kilkunastu lat.  Na zebraniu zaproponowano jednego kandydata, który w wyniku głosowania, wygrał większością głosów. Tym samym nowym Sołtysem Sołectwa Lgota została Pani Krystyna Błaszczyk-Kapuścińska.

W spotkaniu, na którym zachowano reżim sanitarny uczestniczył Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, który jednocześnie pełnił funkcję przewodniczącego zebrania.

Nowo wybranemu Sołtysowi składamy gratulacje i życzymy owocnej współpracy z radą sołecką, mieszkańcami i pozostałymi organizacjami.
Natomiast Sołtysowi Lechowi Chłądowi życzymy przede wszystkim zdrowia i dziękujemy za dotychczasową wieloletnią współpracę.